Vážení rodičia a priatelia školy,

Blíži sa termín ( do 27.4.2021), kedy môžete našej škole venovať 2% Vašich daní.

Z dôvodu mimoriadnej situácie Vás prosíme, aby ste vyplnili tlačivo VYHLÁSENIE, ktoré nájdete tu files/Vyhlasenie-o-ZD-2020_editovatelne.pdf,

podpísali ho a priložili ďalšie tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane. Obidve tlačivá doručte do školy, poprípade nechajte na OÚ v Súľove, alebo v Jablonovom (pracovníčky OÚ nám ich odovzdajú).

V prípade nejasností volajte 0903 131 222.

Milí žiaci,

dnes máte úlohy opäť na stránke www.bezkriedy.sk.

Čakajú Vás 4 voľné dni bez úloh. Prajem Vám príjemný oddych a v utorok si nezabudnite  pozrieť zadania úloh. Na školskú stránku už domáce úlohy dávať nebudeme. Budeme už komunikovať len cez www.bezkriedy.sk smiley.

Milí žiaci, dňa 28.10. z ANJ nás čakajú tieto úlohy.

ANJ 6.roč.: Prečítať text na strane 82, slovná zásoba je v pracovnom zošite pod časťou Reading /The Little Fir Tree/

ANJ 7.roč.:  Pracovný zošit str. 12 a 13 písomne vypracovať úlohy

Nahrávka č.7 je na CD v pracovnom zošite.

Práce budete posielať do 15:00 28.10. 2020 na  adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Úlohy budú klasifikované.

ANJ 8.roč.:  Prečítať text na strane 83, slovná zásoba je v pracovnom zošite pod časťou Reading /The Necklace/

ANJ 9.roč.: Pracovný zošit str. 12 a 13 písomne vypracovať úlohy

Nahrávka č.7 je na CD v pracovnom zošite.

Zoznam pomôcok a školských potrieb

do 1. ročníka

Naša škola zabezpečuje zakúpenie školských pomôcok v sume 25 € na žiaka.

V tejto sume sú zahrnuté: predpisové zošity k šlabikáru, zošity, slovník, pero, pravítko a pomôcky na výtvarnú výchovu.

Žiak bude potrebovať ďalšie školské potreby a pomôcky, tie však budú musieť rodičia zabezpečiť sami:

• aktovka, školská taška
  • peračník
  • ceruza mäkká (č. 2) - 3 ks
  • guma
  • strúhadlo, tyčinkové lepidlo – tuhé vysúvacie
  • pastelky trojhranné hrubé (odporúčame zn. MAPED)
  • nožnice s mierne zaoblenými špičkami
  • obaly na zošity a učebnice
  • prezuvky s uzavretou pätou a svetlou podrážkou
  • odev na telesnú výchovu (tepláková súprava, krátke športové nohavice, biele tričko, ponožky, halové tenisky alebo tenisky s bielou nešmykľavou podrážkou)
  • vrecúško na telesnú výchovu
  • prefotená kartička poistenca 2-krát
  • podsedák na stoličku

Všetky pomôcky aj veci na oblečenie je potrebné označiť menom!

Našim prváčikom želáme úspešný a radostný vstup do sveta poznávania a učenia sa.

Rosová, 16.06.2020

MAT 6 - files/MAT_6__1662020.pdf

MAT 8 -files/MAT_6__1662020.pdf

MAT 9 - Vypracujte v Pracovnom zošite 2 stranu 14 a 15