máj 2020, riaditeľ školy, zástupkyňa riaditeľa školy pre ZŠ, vedúce  PK a MZ

DÔLEŽITÝ OZNAM PRE ŽIAKOV ZÁKADNEJ ŠKOLY A ICH RODIČOV / ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV!

Na základe Usmernenia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky k obsahu a organizácii vzdelávania žiakov základných škôl počas mimoriadneho prerušenia školského vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020 zo dňa 28.04.2020*

oznamujeme žiakom našej Základnej školy a ich rodičom / zákonným zástupcom,

že VZDELÁVANIE ŽIAKOV NAŠEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLY BUDE OD 01.05.2020 REALIZOVANÉ NA ZÁKLADE:

1. Hlavné vzdelávacie oblasti (HVO) podľa rozvrhov hodín:

Úlohy a aktivity z Hlavných vzdelávacích oblastí budú zasielané (zverejňované) najneskôr do 08.00 hod daného dňa.

Žiaci budú povinní vypracované úlohy zaslať do konca nasledujúceho dňa.

1. Komplementárne vzdelávacie oblasti (KVO) podľa rozvrhov hodín:
  1. Žiaci so ŠVVP - zasielaním úloh príslušnou vyučujúcou 1 x / týždeň e-mailom na e-mailové adresy týchto žiakov.

O prípadných zmenách v spôsobe edukácie žiakov Základnej školy v našich podmienkach, Vás budeme informovať.

* Celé znenie Usmernenia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky k obsahu a organizácii vzdelávania žiakov základných škôl počas mimoriadneho prerušenia školského vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020 zo dňa 28.04.2020 je uverejnené na: https://www.minedu.sk/usmernenie-k-obsahu-a-organizacii-vzdelavania-ziakov-zakladnych-skol-pocas-mimoriadneho-prerusenia-skolskeho-vyucovania-v-skolach-v-skolskom-roku-20192020-28-4-2020/.