19.05.2020, riaditeľ školy, zástupkyňa riaditeľa školy pre ZŠ, zástupkyňa riaditeľa školy pre MŠ, vedúca ŠKD a vedúca ŠJ

VÁŽENÍ RODIČIA / ZÁKONNÍ ZÁSTUPCOVIA DETÍ NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLY A ŽIAKOV 1. AŽ 5. ROČNÍKA NAŠEJ ZÁKADNEJ ŠKOLY!

Touto cestou vám oznamujeme, že 18.05.2020 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky na svojej internetovej stránke (https://www.minedu.sk/organizacia-a-podmienky-vychovy-a-vzdelavania-materskych-a-zakladnych-skol-do-konca-skolskeho-roka-20192020-18-5-2020/) zverejnilo informácie o organizácii a podmienkach výchovy a vzdelávania v materských a základných školách od 01.06.2020 do konca školského roka 2019/2020.

Zároveň vám odporúčame, aby ste sa oboznámili s obsahom dokumentov:

V oboch dokumentoch sú v častiach „Zákonný zástupca“ upravené Vaše povinnosti pri návrate Vášho dieťaťa do materskej / základnej školy.

O prijatých opatreniach, organizácii a podmienkach výchovy a vzdelávania v našej materskej a základnej škole od 01.06.2020 vás budeme včas informovať po skončení prieskumu vášho záujmu o návštevu materskej a základnej školy vašimi deťmi, ktorý v týchto dňoch realizujeme v spolupráci so zriaďovateľom.