02.11.2020, riaditeľ školy, zástupkyne riaditeľa školy pre ZŠ a MŠ

DÔLEŽITÝ OZNAM PRE RODIČOV / ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV DETÍ MATERSKEJ ŠKOLY A ŽIAKOV ZÁKLADNEJ ŠKOLY A NÁVŠTEVNÍKOV ŠKOLY!

Oznamujeme rodičom / zákonným zástupcom detí Materskej školy a žiakov Základnej školy a návštevníkom školy, že minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky vydal dňa 02.11.2020 Rozhodnutie č. 2020/18259:1-A1810, ktoré spolu s Usmernením Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR k opatreniam vyplývajúcim z celoplošného testovania „Spoločná zodpovednosť“ zo dňa 01.11.2020 a ich prílohami upravuje podmienky a opatrenia zabezpečenia plynulej prevádzky našej organizácie od 03.11.2020.

Na základe uvedených dokumentov ŽIADAME RODIČOV / ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV DETÍ MATERSKEJ ŠKOLY A ŽIAKOV ZÁKLADNEJ ŠKOLY A NÁVŠTEVNÍKOV ŠKOLY, ABY DÔSLEDNE DODRŽIAVALI VŠETKY POKYNY UVEDENÉ V TÝCHTO DOKUMENTOCH A RIADILI SA NIMI!

O prípadných ďalších zmenách usmerňujúcich prevádzku školy Vás budeme priebežne informovať.