08.11.2020, riaditeľ školy, zástupkyne riaditeľa školy pre ZŠ a MŠ

DÔLEŽITÝ OZNAM PRE RODIČOV / ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV DETÍ MATERSKEJ ŠKOLY A ŽIAKOV ZÁKLADNEJ ŠKOLY A NÁVŠTEVNÍKOV ŠKOLY!

Oznamujeme rodičom / zákonným zástupcom detí Materskej školy a žiakov Základnej školy a návštevníkom školy, že Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky vydalo dňa 08.11.2020 Usmernenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR k opatreniam v územných obvodoch okresov podieľajúcich sa na druhej vlne celoplošného testovania „Spoločná zodpovednosť“, ktoré v spojení s Rozhodnutím ministra školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 2020/18259:1-A1810 upravuje podmienky a opatrenia zabezpečenia plynulej prevádzky našej organizácie od 09.11.2020 do 15.11.2020 a aktualizuje tlačivá, ktoré je povinný predkladať rodič / zákonným zástupca dieťaťa Materskej školy a žiaka Základnej školy a návštevník školy.

Na základe citovaného usmernenia ŽIADAME RODIČOV / ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV DETÍ MATERSKEJ ŠKOLY A ŽIAKOV ZÁKLADNEJ ŠKOLY A NÁVŠTEVNÍKOV ŠKOLY, ABY DôSLEDNE DODRŽIAVALI VŠETKY POKYNY UVEDENÉ V TÝCHTO DOKUMENTOCH A RIADILI SA NIMI.

O prípadných ďalších zmenách usmerňujúcich prevádzku školy Vás budeme priebežne informovať.