Výstava ovocia a zeleniny

Jeseň už priniesla svoje plody a odela sa do farebných šiat. Využili sme dary, ktoré nám poskytla a urobili zopár produktov. Pomohli nám aj niektoré maminy, ktoré sa doma pohrali so svojimi deťmi. Svojimi výrobkami sme sa prezentovali na výstave v kultúrnom dome. Výstava bola krásna a obohatená aj fotografiami obce v minulosti a dnes, ktoré deti tiež zaujali a hľadali na nich miesta a ľudí, ktorých poznajú. Teta Bednárová nás ponúkla ovocnými koláčikmi a dostali sme aj odmenu. Ďakujeme. (foto)

Športom k zdraviu

Hovorí sa že " V zdravom tele zdravý duch". S touto myšlienkou sme sa stotožnili a vycestovali sme do Súľova za našimi kamarátmi. Tam sme si zasúťažili a  popasovali sa so športovými úlohami. Každý dosiahol cieľ a za odmenu dostal medailu a malú odmenu. Po ukončení sme sa boli pozrieť na výstavu ovocia a zeleniny v Súľove.(foto)

Dovidenia škôlka

Dnes nastal ten veľký deň, kedy brány našej MŠ k septembru opustia naši predškoláci. Už vyrástli zo škôlkarskych postielok a aj stolička už je malá, poznajú písmenká, vedia počítať a už sa veľmi tešia do veľkej školy. Nuž prajeme im veľa úspechov a lúčime sa s Jurkom Krajčim, Jankom Krištofom Butkom, Martinkom Gajdošom, Jožkom Rambalom, Miškou Hanulíkovou, Klárkou Ondruškovou, Karinkou Bučovou, Filipkom Mosorom a Martinkom Krajčim./foto/

Plavecký výcvik

V dňoch 11.6. - 15.6. prebiehal plavecký výcvik na plavárni Púchov. Zúčastnilo sa ho 12 detí. Zábavnou formou sa deti oboznámili s vodou, osvojili si základy plávania. Za svoj výkon dostali "Mokré vysvedčenie". /foto/

V cirkuse

1.júna sa naša trieda premenila na cirkusovú arénu. Pre deti boli pripravené zábavné hry a súťaže a samozrejme aj sladké prekvapenie. /foto/

Deň rodiny

15. máj je vyhlásený OSN ako Medzinárodný deň rodiny. Cieľom Dňa rodiny dostať rodinu do stredobodu pozornosti celej spoločnosti.Aj my sme sa zapojili. Prežili sme popoludnie plné hier, súťaží s deťmi aj ich rodičmi.(foto)

Ďalšie články...

1. Výlet - Prečín - Vládske