Dovidenia škôlka

Dnes nastal ten veľký deň, kedy brány našej MŠ k septembru opustia naši predškoláci. Už vyrástli zo škôlkarskych postielok a aj stolička už je malá, poznajú písmenká, vedia počítať a už sa veľmi tešia do veľkej školy. Nuž prajeme im veľa úspechov a lúčime sa s Jurkom Krajčim, Jankom Krištofom Butkom, Martinkom Gajdošom, Jožkom Rambalom, Miškou Hanulíkovou, Klárkou Ondruškovou, Karinkou Bučovou, Filipkom Mosorom a Martinkom Krajčim./foto/

Plavecký výcvik

V dňoch 11.6. - 15.6. prebiehal plavecký výcvik na plavárni Púchov. Zúčastnilo sa ho 12 detí. Zábavnou formou sa deti oboznámili s vodou, osvojili si základy plávania. Za svoj výkon dostali "Mokré vysvedčenie". /foto/

V cirkuse

1.júna sa naša trieda premenila na cirkusovú arénu. Pre deti boli pripravené zábavné hry a súťaže a samozrejme aj sladké prekvapenie. /foto/

Deň rodiny

15. máj je vyhlásený OSN ako Medzinárodný deň rodiny. Cieľom Dňa rodiny dostať rodinu do stredobodu pozornosti celej spoločnosti.Aj my sme sa zapojili. Prežili sme popoludnie plné hier, súťaží s deťmi aj ich rodičmi.(foto)

Výlet - Prečín - Vládske

Dňa 23.4.2018 sme sa zúčastnili poldenného výletu do lokality Prečín - Vládske. Pán Alojz  nás cestou na usadlosť oboznamoval s okolitou flórou. Tam nás už očakávali ďalší členovia tímu, ktorí mali pre nás pripravený nasledovný program. Spoznali sme sa  tam s rodinkou veveričiek a ich mláďatkom, mali sme možnosť pohladiť si prasiatka, jahniatko, sovu, poníky (krásne sme ich vyčesali) a zajazdiť si na koňoch. Pozrite sa, ako sa nám darilo.(foto)

Deň matiek

"Najkrajšie slovo na svete  je mama. Je to prvé slovo, ktoré človek vysloví a ktoré znie vo všetkých jazykoch sveta rovnako nežne." Týmito slovami začal program našich detí z príležitosti Dňa matiek. Svoje mamičky prišli pozdraviť  kyticou utkanou z básní, piesní a tanca. (foto)

Ďalšie články...

1. Na salaši