Vianočný vinš

Čo sa skrýva pod jedličkou

O chvíľu sa rok s rokom opäť stretne a čaro Vianoc nadobúda svoju moc. Deti prekvapili svojich rodičov a starých rodičov a obdarovali ich velikánskym balíkom, ktorý bol plný básní, piesní, či tancov. Pozrite sa s nami. (foto)

A na záver:

"Vianoce spájajú rodinu a priateľov dokopy. Pomáhajú nám to uctiť si lásku v našich životoch tak často, ako je to len možné. Nech pravý zmysel Vianoc naplní vaše srdcia a domov mnohými požehnaniami."

Snehulienka

Na sviatok Mikuláša k nám zavítali tety z divadla Kapor na scéne s rozprávkou o Snehulienke. Divadlo plné vtipných situácií zavŕšil  príchod Mikuláša, ktorý nám priniesol plné vrece balíčkov. (foto)

Múzeum ľudovej kultúry

Dňa 4.12.2018 sme boli na výlete v Martine, kde sme si prezreli skanzen, oboznamili sa s ľudovými zvykmi  v čase od Lucie do Vianoc a v tvorivých dielňach sme si vyrobili zvonček z filcu. (foto)