Ako nám beží čas

Dňa 15.11.2017 k nám prišla návšteva v podobe speváčky Simsalala, ktorá nás zabávala hádankami a piesňami  na tému Ako nám beží čas. Zahrali sme sa na muzikantov,  zopakovali si ročné obdobia a spoločne si zaspievali a zatancovali. (foto)

 

Lampiónový sprievod

Dňa 8.11.2017 sme sa zapojili do lampiónového sprievodu, ktorý poriadala  ZŠ v spolupráci so OÚ Jablonové. Pripravili sme si lampióny a hurá do ulíc. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa sprievodu zúčastnili.(foto)

Tajomstvo stromov

Deň materských škôl  síce vyšiel na sobotu (4.11.), ale my sme ho spoločne oslávili v pondelok 6.11.Pri tejto príležitosti sme pozvali tetu so sférickým kinom. Lienka Dolores a svätojánsky chrobáčik Michael nám prezradili veľa tajomstiev zo života stromov.(foto)

Šúpolie a jeho premeny

Dňa 19.10.2017 sme sa zišli  na tvorivých dielňach, kde  sme si spoločne s maminami a babičkami priblížili techniku práce so šúpolím. Vytvorili sme  krásne bábiky. Každá bola jedinečná. Deti urobili kvetinky. Pozrite sa, ako sa nám darilo. (foto)

Havino

V dnešný upršaný deň 10.10.2017 nás prišli potešiť naše štvornohé kamarátky Orchidea a Odysea. Zahrali nám divadlo aj so  svojimi paničkami o tom ako piekli tortu, kde nám priblížili, čo smie a čo nie papať pes. Nuž a Orchidea a Odysea nám predviedli, čo všetko dokážu a za odmenu dostali od nás psie maškrtky. (foto)

Hnedko na návšteve

4. októbra je Svetový deň zvierat a hádajte, kto k nám prišiel na návštevu. Zavítal k nám malý zajačik Hnedko aj so svojou majiteľkou Terezkou. Deti sa mu veľmi potešili a jemnučko mu vyhladkali kožuštek. (foto)

Ďalšie články...

  1. Šarkaniáda