Dovidenia kamaráti

Dnes už niektorí naposledy prekročili prah triedy materskej školy a očakáva ich ďalšia etapa života. Naši predškoláci, ktorí odchádzajú do školy sú : Peter Šípovský, Adrián Dodek, Martin Galo, Karla Kovalíková, Veronika Krajčiová a Michaela Čičková. Srdečne im prajeme veľa úspechov a samé usmiate smiley slniečka. (foto)

Predplavecká príprava

Od 19.6. do 23.6.2017 sme absolvovali predplaveckú prípravu na plavárni v Púchove. Milý prístup inštruktoriek z detí odstránil všetok strach, veselo šantili a pokúšali sa o prvé plavecké tempá.Ich snaha bola ocenená mokrým vysvedčením. (foto)

Šmolkolandia

Dnes sa naša trieda premenila na rozprávkovú krajinu Šmolkolandiu. Kde sa pozrieš samý šmolkovia. A aký sú šikovní. Dokázali šmahom ruky vyriešiť všetky úlohy a a prekonať všetky prekážky. (foto).

Sokoliari

Dňa 31.5. sme boli v Súľove, kde nám sokoliari z Považskej Bystrice prezentovali prácu s dravcami. Oboznámili nás charakteristickými znakmi vtákov, spôsobom lovu a predstavili nám aj kráľa vtákov - orla skalného.(foto)

Výlet Skalka Panoráma

Dňa 23.5.2017 sme boli s deťmi na výlete na Skalke. V areáli na nás čakali zvieratká a  nové atrakcie. Slniečko nás nesklamalo, mohli sme sa dostatočne vyhrať a potešiť so zvieratkami. Pozrite sa,  čo všetko sme videli. (foto)