26.08.2021, riaditeľ školy

DÔLEŽITÉ PRE RODIČOV / ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV ŽIAKOV ZÁKADNEJ ŠKOLY A ICH RODIČOV / ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV!

Na základe Školského semaforu a ďalších pokynov (vydaných Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR 17.08.2021 a uverejnených na: https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/) a Sprievodcu školským rokom 2021/2022  (vydanom Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a účinom od 01.09.2021 a uverejnených na: https://www.minedu.sk/sprievodca-skolskym-rokom/riaditeľ Základnej školy s materskou školou, Súľov-Hradná 64 (ďalej aj len „škola“) oznamuje:

1. Začiatok / otvorenie školského roka 2021/2022 vo štvrtok 02.09.2021
  • Otvorenie školského roku 2021/2022 nebude organizované hromadne a uskutoční sa nasledovne:
    • žiaci 1. ročníka v čase od 08:15 hod. do 09:15 hod.; v interiéri (chodba na 1. NP) budovy Základnej školy s dostatočným odstupom a rúškami a výhradne len v sprievode rodičov / zákonných zástupcov
    • žiaci 2. až 9. ročníka s trvalým pobytom v Hradnej v čase od 07:10 hod. do 07:30 hod.; vo svojej kmeňovej triede po absolvovaní ranného filtra (meranie teploty) s rúškami bez prítomnosti rodičov / zákonných zástupcov
    • žiaci 2. až 9. ročníka s trvalým pobytom v Súľove a v Jablonovom v čase od 07:30 hod. do 08:00 hod.; vo svojej kmeňovej triede po absolvovaní ranného filtra (meranie teploty) s rúškami bez prítomnosti rodičov / zákonných zástupcov
  • Činnosť Školského klubu detí ani výdaj stravy v Školskej jedálni v tento deň nebude!
  • Dôležité: Upozorňujeme rodičov / zákonných zástupcov žiakov ZŠ na povinnosť
    • rešpektovať Oznam na vchodových dverách školy, ktorý hovorí, za akých podmienok je možné vtúpiť do budovy školy - VIĎ.
    • predložiť Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti za žiaka podľa vzoru, ktorý je možné stiahnuť TU.
    • predložiť  Písomné vyhlásenie návštevníka o bezpríznakovosti podľa vzoru, ktorý je možné stiahnuť TU.
    • zabezpečiť pre svoje dieťa každý deň dve rúška (jedno náhradné, musí mať pri sebe v prípade potreby) a papierové jednorazové vreckovky na celý deň.
    • Zápisný lístok  stravníka pre bežné stravovanie na školský rok 2021/2022 ktorý je možné stiahnuť TU.

A2. Organizácia výchovy a vzdelávania v ZŠ a ŠKD od 03.09.2021

• Bude realizovaná podľa Rozvrhu hodín a pokynov triednych učiteliek, ktoré žiaci dostanú 02.09.2021 a pokynov zamestnancov v Školskom klube deti.