Téma: Pozorovanie detskej hojdačky

!!! UPOZORNENIE: Úlohy zo 14.05.2020 splnilo iba 9 (niektorí iba čiastočne) zo 14 žiakov!!! Žiaci, ktorí úlohy zo 14.05.2020 nevypracovali, alebo vypracovali iba čiastočne, majú druhú (poslednú) možnosť úlohy vypracovať, doplniť a zaslať do 01.06.2020 (vrátane) na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

  • pozoruj pohyb sedačky detskej hojdačky
  • na základe pozorovania odpovedz na otázky:
  1. Aký pohyb vykonávala sedačka hojdačky?
  2. Menila sa veľkosť rýchlosti pohybu sedačky hojdačky? Ak áno – ako?

Tvoje odpovede na vyššie uvedené otázky pošli na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 03.06.2020.